מי אנחנו..

אנו קבוצה של טכנולוגים – בעלי עסקים ויועצים בתחום הקולינרי. החלטנו לנצל את הידע והניסיון שצברנו בעולמות אלה ולהקים את קוק פרו. אתר שירכז *לראשונה* את מיטב המותגים ופתרונות הציוד למטבח והביתי.

כחלק מהמאמץ לחשוף אתכם לכלים הטובים ביותר, שלפנו מוצרים גם מעולם ציוד המטבח המוסדי שיכולים להתאים לשימושכם הביתי וריכזנו הכל באתר אחד – קוק פרו!

ישנם אלפי מוצרי חשמל איכותיים המיועדים למטבח המוסדי שיכולים להתאים גם למטבח הביתי. היתרונות בציוד מטבח מוסדי הם בעיקר באיכות החומרים, ההנדסה והאמינות. מוצרים למטבח המוסדי תוכננו כך שיעמדו בתפוקה גבוהה לאורך שנים. למה לא להכניס אותם לביתינו?

בעבר מרבית המוצרים המיועדים לשוק המוסדי היו מגושמים עם פחות דגש על עיצוב, אך מגמה זו משתנה בשנים האחרונות ומיטב היצרנים החלו לייצר מכשירים חשמל ברמת הגימור הטובה ביותר.

על האתר: בעזרת טעינה נכונה של קטלוג המוצרים יצרנו עבורכם אתר שיודע להראות את המוצרים של מיטב המותגים ובצורה שתהיה נוחה ונכונה לכם בין אם אתם מחפשים ציוד למסעדה או מוצרי חשמל בייתים. כמו כן בזכות שיתוף הפעולה שלנו עם היבואנים הצלחנו לארגן לכם הנחות ומבצעים על מאות מוצרים, על חלקם זו ההנחה הכי גדולה שתמצאו ברשת! מצאתם מחיר טוב יותר ספרו לנו ונדאג להשוות אותו.

עקבו אחרינו

קוק פרו - לבשל כמו מקצוענים

מיטב המותגים

מגוון רחב של מותגים - אנו משווקים את מיטב החברות והמותגים מכל העולם

דילים שווים

הנחות ענק בלעדיות ללקוחות האתר!

תשלום מאובטח

תשלום מאובטח בתקן PCI בעל סטנדרט בינלאומי

יש לכם שאלה? תכתבו לנו

עגלת קניות
דילוג לתוכן